Kõik uudised

Rahva Raamatu uuenemist tähistati raamatuesitlusega

3.12.2021

Eesti suurim raamatupood, Viru Keskuses asuv Rahva Raamat on saanud täiesti uue ilme – see on senisest enam ruumikam ja avaram ning kannab uut kontseptsiooni, mis suurendab kliendimugavust. Raamatupoe avamist tähistati Tiina Ristimetsa ja fotograaf Olga Makina ühise raamatu “AEG. Teekond nimega Naine” esitlusega.

“Suurima külastatavuse ja kaubavalikuga Rahva Raamatu poe jaoks Viru Keskuses on alanud uus ajajärk, millega pakume klientidele veelgi suurepärasemat külastuskogemust,” rääkis Viru Keskuse Rahva Raamatu poe juhataja Leelo Howard. “Meil on hea meel, et maailma parimate raamatupoodide sekka valitud kauplust oleme saanud uuendada ja pakkuda oma armsatele klientidele endiselt hubasust, omanäolisust ja soojust, kuid tuua sisse üllatusi ja inspiratsiooni lähenevaks jõuluajaks,” lisas Howard. 

Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuhi Kristel Sooaru sõnul käib raamatupoe uus ilme käsikäes kaubanduskeskuse tervikliku uuenemisega. “Meil on hea meel, et Viru Keskuse üks võtmekliente on avanud värskenduskuuri läbinud poe, mis näitab suunda, kuhu Viru Keskus ka teiste keskuse alade uuendamisega liikumas on. Poes on väga selgelt näha tervikliku kliendikogemuse pakkumine – meie kliendid saavad tulla jõulukinke ostlema, kuid samal ajal võtta raamatu kõrvale ka tass kuuma teed uuest kohvikust,” selgitas Sooaru. “Kogu pood on nüüd ühel korrusel, mille võimaldasime Rahva Raamatule parkimiskohtade vähendamise arvelt. See annab võimaluse meile neljandale korrusele juba tuua täiesti uusi teenusepakkujaid,” ütles Sooaru.

Ühe suurema muudatusena laiub varem kaht korrust täitnud raamatupood nüüd veelgi ruumikama ühel korrusel. See samm liidab suuruselt samaks jäänud kaupluse pindala üheks tervikuks ning teeb erinevate osakondadega tutvumise mugavamaks ja lihtsamaks. Uuenenud raamatupoes rõõmustab külastajaid Telliskivis tuntust kogunud Literaat oma uue kohvikuga Literaat Café. Uuenenud raamatupoe sisekujunduse autorid on UDDU arhitektid eesotsas Mari Koger-Otsaga ning keskkonnagraafika on loonud disainibüroo Velvet. 

Raamatupoe avamisel esitlesid Tiina Ristimets ja fotograaf Olga Makina ühist raamatut “AEG. Teekond nimega Naine”. Raamat portreteerib küpse naise väärtusi, jagades elukogemusi ning teadmisi ajaga kogetud muutustest.  Need naised inspireerivad kõiki mõtlema, et väärikas kulgemine ajas on vaatamata kõigele rõõmus protsess. 

Viru Keskuse Rahva Raamat avas uksed 2004. aastal. 2016. aastal valiti see pood Londoni raamatumessil üheks maailma parimaks raamatupoeks. Taolise tiitli on endale saanud Eestis veel vaid üks raamatupood – paarisaja meetri kaugusel asuv Vanalinna Rahva Raamat.

 

Kõik uudised