Kõik uudised

Parkmiskorraldus muutus mugavamaks

16.04.2021

Viru Keskuse parkmismajas on nüüd tõkkepuudus. Parkimine on mugavam ja mobiilsem.

Uus parkimise korraldus kehtib alates 15. aprillist 2021 ja suurimaks muutuseks on tõkkepuude puudumine parkimismajja sissesõidul ja väljasõidul. Parkimise tuvastus ja arvestus töötab auto registreerimisnumbri alusel. Automaatse mobiiliparkimise puudumisel peab klient ennast parkima panema parkmismajja sissesõidul, enne keskusesse sisenemist või linna minemist.

Kliendile kõige mugavamaks makseviisiks on mobiilimakse, kas sõnumi või rakenduse kaudu ning klient saab valida kolme makserakenduse vahel – pargi.ee, Barking ning Outlo. Parkimistsooniks kõikidel rakendustel on Tsoon VIRU.

Kui klient soovib parkimise eest tasuda makseautomaadis, siis ka see võimalus säilib, makseautomaat asub III korruse sissepääsu juures. Ka seal tuleb parkimist alustada enne keskusesse sisenemist, valides erineva pikkusega parkimisaegade vahel.

Kõige olulisem on, et parkmise hind on endiselt kõige soodsam Tallinna südalinnas, olles kaks korda soodsam kui linnatänaval. Parkimise hind on 2 EUR/h, samal ajal kui näiteks Tsoonis Südalinn on hind 4,8 EUR/h. Iga alustatud 30 min hind on 1 EUR ja 24 tunni maksumus on 25 EUR. Endiselt on ka erinevad parkimisoodustused, mille info pidevalt muutub, seda on kõige parem jälgida Viru Keskuse kodulehel.

Kõik uudised