Kõik uudised

Oma paki saad kiiresti ja mugavalt kätte Viru Pakipunktist

5.04.2021

Viru Keskus avas keskuse sulgemisperioodiks uue mugavusteenuse – Viru Pakipunkt

Selleks, et vähendada ummistunud pakiautomaate ning pakkuda koroonaviiruse leviku ajal ostlemiseks võimalusi, avas Viru Keskus mugavusteenuse Pakipunkti. Ostlejad saavad tellida Viru Keskuses asuvate kaupluste e-poodidest kaupa ning saavad paki kätte spetsiaalsest pakipunktist.

Viru Pakipunkt on turvaline ostlemise võimalus kliendile ning lahendus ka suletud kauplustele, kes siiski tänu sellele saavad oma kliente teenindada. “Teenus on turvaline ja mugav nii klientidele kui ka poodidele, vahele jääb kullerfirma kasutamise kohustus ja mure ummistunud pakiautomaatidega. Klient saab paki kätte kiirelt Viru Keskuse Narva maantee poolses küljes asuvast Viru Pakipunktist” selgitas Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristel Sooaru.

Arendusprotsess on olnud kiire ja tõhus, sest vaid  paari päevaga viidi koos partneritega läbi arendusprotsess ja loodi rakendus, mis aitab hoida silma peal Pakipunkti täituvusel ja kliendivool. “Keskuse poodide huvi teenuse vastu on suur ja iga päevaga liitub teenusega uusi kaupmehi, mis laiendab valikut kliendi jaoks,” lisas Sooaru.

Euronics Viru Keskuse kaupluse juhataja Ille Karlep kiidab keskuse teenust: „Suurepärase asukohaga Viru Pakipunkti järgi on lausa nõudlus klientide poolt. See annab meile võimaluse täita kliendi ostusoovi väga kiiresti ja lihtsalt, saates kliendile sõnumi, et tema pakk on valmis väljastuseks. Oleme rahul, et pärast paki kätte saamist saame ka Pakipunktist teavituse, et klient on oma ostul järgi käinud.“

Klientidel tuleb vaid vormistada tellimus Viru Keskuses asuva kaupluse e-poes või muul moel ning kauba saab kätte Viru Keskuse Narva maantee poolses küljes asuvast ruumist, mis on roosade viitadega tähistatud. Viru Pakipunkt on avatud E-P 12:00 – 21:00, k.a pühade ajal. Telefon Pakipunktis +372 5568 0089. Paki kättesaamise aeg sõltub konkreetsetest e-poe tingimustest, kuid saame lubada minimaalselt sama päeva kättesaamist. Viru Keskuse kaupmeeste nimekirja vaata https://virukeskus.com/kauplused-teenused/.

Turvalist ostlemist!

Kõik uudised