Kõik uudised

Moefestival FIBIT toob kohale moevaimu(stuse)

8.03.2019

Viru Keskuse moehooaega sissejuhatav moesündmus FIBIT – Fashion Is Back In Tallinn – toob sel korral moepublikuni õhust ilmuvad ja õhku haihtuvad modellid. Enam kui kolmkümmend korda toimunud moeürituste sari näitab sel korral stilistide Kenneth Bärlini ja Külli Piibari kevadsuvist moeinspiratsiooni taas seninägematul moel.

Reedel 8. märtsil alanud moefestival FIBIT toob moehuvilistele paraja doosi saabunud kevadsuvise hooaja inspiratsiooni hologramm-moeetendusena. Moevaimudena õhust ilmuvad modellid haihtuvad parajal hetkel, et ruumi teha järgmisele moevaimu(stuse)le.

Iselaadne hologramm-show leiab aset nii aatriumis kui ka Viru Keskuse teisel korrusel ning on huvilistele uudistamiseks avatud kuni märtsikuu lõpuni.

FIBIT kevadsuvi 2019 #followthefibit

Stilistid Kenneth Bärlin, Külli Piibar

Fotod: Margus Johanson:

https://www.dropbox.com/sh/96mc2s7743xwkw2/AACDjlpIZ6jfYCn0KF350d_Oa?dl=0

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu – ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise ja haldamise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud ligi 40 auhinda. Lisainfo:  www.virukeskus.com.

Kõik uudised