Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Mitmekordne Kuldnõela võitja Eve Hanson disainis Viru Keskuse hooldustiimile rõivad

10.01.2019

PRESSITEADE (10.01.2019)

Mitmekordne Kuldnõela võitja Eve Hanson disainis Viru Keskuse hooldustiimile rõivad

Alanud aastal näeb Viru Keskuse hooldustiimi liikmeid teenistusrõivas, mille autoriks on kahe Kuldnõelaga pärjatud Eesti moelooja Eve Hanson. Ühtlasi trendikas ja praktiline kleit-põll võimaldab töötajatel ka lihtsamaid puhastus- ja koristustöid tehes esinduslik välja näha ning on samas kummardus kodumaisele moedisainile.

“Ühendasin stiili minu enda kollektsioonist ja teiselt poolt teenistusrõiva juures väga olulise külje ehk praktilisuse, nii materjalides kui ka detailides. Kleit-põlle kaunistavad silmapaistvate detailidena mahukad pealeõmmeldud taskud ning Viru Keskuse tunnusvärvi kinnitusseos, mis on efektne ning samas praktiline, kuna võimaldab lihtsalt rõiva suurust reguleerida,“ kommenteeris disainer Eve Hanson. „Viru Keskus on aastaid olnud Eesti disaini toetaja, hinnatud moe – ja kultuurisündmuste korraldaja ning on alati millegi uue otsingul. Oli au, et minu poole ses asjas pöörduti,“ lisas Hanson.

Eesti moekunsti kõrgeima autasu Kuldnõel kahekordne võitja Eve Hanson on olnud Ivo Nikkolo ja Iris Janvieri peadisainer ning lansseeris 2018. aastal  esmakordselt oma kaubamärgi. “Olen oma kaubamärgi arengus alles algses faasis, nii et paljud asjad tunduvad väga põnevad ja väljakutseterohked,“ rääks eesseisvatest plaanidest Eve Hanson, kelle sõnul saab praegu juba töös olevat uut autorikollektsiooni kevadel  moelaval näha ning see jõuab müügile ka Viru Keskuse MUST disainipoodi.

Fotod: Kalle Veesaar

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud ligi 40 auhinda. Lisainfo:  www.virukeskus.com.

Kõik uudised