Kõik uudised

Marella ART365 uus koostöökollektsioon muudab rõivad kantavateks kunstiteosteks

26.08.2022

Kvaliteetmoebränd Marella rõõmustab kliente ikoonilise baastoodete kollektsiooni Marella ART. 365 erikollektsiooniga, mis on sündinud koostöös mõjuka Itaalia disaineriga ning toob sel sügisel klientideni veelgi ajatuma, naiselikuma ning teravama esteetika.

Sel hooajal teeb Marella ART. 365 koostööd Itaalia noore graafilise disaineri Gio Pastoriga, kelle popkunsti mõjutustega graafilised prindid muudavad muidu ajatud rõivad kantavateks kunstiteosteks.

Gio Pastori on noor graafiline disainer Milanost, kes valiti 2017. aastal ajakirja Forbes poolt 30 Euroopa mõjukaima kunstniku hulka. Ta on õppinud graafilist disaini ning kasutab oma kunstikeeles edukalt erinevate meediumite rikkalikku segunemist.

Marella ART. 365 koostöökollektsiooniga toob kunstnik argipäeva delikaatsust ja tugevust. Ta on inspiratsiooni leidnud kodutekstiilide mustritest, mille puhtad ja selged värvid moodustavad julgeid, kuid samas väga kantavaid kombinatsioone ART. 365 kollektsiooni põhivärvide musta ja valgega. Graafiliseks muudetud lillemustrid on viidud rõivastele nii vähendatuna kui ka suurendatuna, luues seal julgeid esteetilisi lahendusi, mis meenutavad veidi postmarke või vanaaegseid tikutoose.

Koostöös Marella disainitiimiga on loodud 16 tootest koosnev fookus-kollektsioon, mille iga toode on eriliselt värske disainiga, kuid samas põhikollektsiooniga hästi kombineeritav ja naiselik.

„Mulle meeldib, et saan tegutseda laiahaardeliselt, alates muusikast kuni kirjastamise ja moeloominguni. Näha oma mustreid kangale trükitult, katsetada paigutuse ja suurustega, kõik see on mulle midagi uut ja väga toredat,“ selgitab Gio Pastori.

„Mood on minu jaoks segu isikupärast, meeleolust, kontekstist, geograafiast ja sotsiaalsetest momentidest.“

Gio ei ole pelgalt illustraator, vaid vormide ja kujundite looja, kelle erialaks on paberlõike tehnika ja animatsioon. Ta lõigub, eraldab, ühendab, kogub kokku ja kleebib. Lõpptulemus on alati värviküllane, särav ja kindlasti silmatorkav. Gio Pastori popgraafika muudab kollektsiooni ART. 365 tooted kantavateks kunstiteosteks.

Marella ART. 365 koostöökollektsioon on saadaval Marella esinduskaupluses Viru Keskuses.

Kõik uudised