Kõik uudised

Maailmakuulsa Itaalia luksusbrändi POMELLATO ehted on nüüd GRENARDIS

25.05.2022

GRENARDI on laiendanud oma kaubavalikut maailmakuulsa Itaalia kaubamärgi POMELLATO luksuslike tipptasemel ehetega. Eksklusiivsed ehted on saadaval ainult GRENARDI Viru Keskuse salongis. GRENARDI on ainus ettevõte Eestis, kellel on Pomellato kaubamärgi esindusõigus. Itaalia kaubamärgi Pomellato peened ja ekstravagantsed ehted erinevad kaasaegse, kuid ebatavalise ilu poolest. Ehted on valmistatud käsitööna 18-karaadisest kullast ning veatult lihvitud briljantidest ja kalliskividest. Avangardsed ehted rõhutavad naise isikupära, iseseisvust ja tugevust. Pomellato ehted on armastatud selliste maailmakuulsate isikute poolt nagu näiteks Jane Fonda, Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Alicia Keys, Salma Hayek, Kate Hudson jt.

GRENARDI esindab POMELLATO populaarsemaid kollektsioone – Nudo ja Iconica Nudo – pimestavad kivid põimuvad lõbusa ja läbimõeldud disainiga, mis väldib kõike tavapärast. 2001. aastal lõid Pomellato Maja tunnustatud juveliirid eksklusiivse kollektsiooni Nudo, milles imeliste värvidega vääriskivid saavad särada oma täies hiilguses tänu uuenduslikule kinnitusele. Kollektsioon pakub erakordseid ehete kombinatsioone, et luua ainulaadne välimus – nagu on ainulaadne ka Pomellato naine, kes neid kannab. Iconica – suured ja puudutades sametised Iconica kollektsiooni ehted jutustavad loo kahe vastandi ühendamisest, mis täiendavad teineteist Pomellato iseloomuliku signatuuriga: Milano stiilis lihtsad ja vaoshoitud vormid ning ehete kombineerimisel ilmnev ekstravagantne välimus.

1967. aastal sündis Milanos, tänu juveliiride perekonna pärija Pino Rabolini intuitsioonile, Pomellato kaubamärk – erakordse loovuse ja värvikülluse sünonüüm. Rakendades ready-to-wear filosoofiat traditsiooniliselt konservatiivses ehtemaailmas, andis Rabolini kaubamärgile koheselt tugeva moeidentiteedi, mis võimaldas kiiresti areneda ja kehtestada end nii Itaalia turul kui ka rahvusvahelisel areenil. Tänu oma originaalse ja avangardliku vaimu väljendamisele, peentele kombinatsioonidele värvilistest kividest, erilistest kivilihvidest ja laitmatust viimistlemisest, on Pomellato Majast saanud ikoonilise stiiliga moodsa ja ebatavalise ilu sümbol.

 

Kõik uudised