Kõik uudised

Leo Pizzo bränd ühineb GRENARDI ehete universumiga

14.11.2022

Leo Pizzo bränd ühineb GRENARDI ehete universumiga. Itaalia bränd Leo Pizzo on loonud ilu 45 aastat – nende tooraine kvaliteet, läbimõeldud disain ja meisterlikkus on rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud. Leo Pizzo usub tehnoloogilistesse uuendustesse, kuid samas seisab kullassepade ülla kunsti eest.

Leo Pizzo kirjeldab ennast nii:

“Made in Italy” tähendab meie jaoks tipptaseme loomist: meie tooraine kvaliteet, maitsekas disain ja meisterlikkus on rahvusvaheliselt hinnatud. Usume tehnoloogilistesse uuendustesse, kuid samas on meile tähtis ka kullassepade ülla kunsti kaitsmine. Igat ehte valmimise eest vastutab  käsitöömeister, kes ei tööta mitte ainult kätega, vaid ka südamega, luues midagi ainulaadset. Ettevõte asub Valenzas – linnas, mis on ajalooliselt tuntud  käsitööliste “maagilise” paigana.

Meie juures töötavad teravaima silmaga  kivivalijad ja juba 40 aastat oleme teinud koostööd tuntuimate vääriskivide edasimüüjatega. See võimaldab meil pakkuda parimat kvaliteeti. Kõik teemandid, mida me kasutame, on eetilised – meie jaoks on oluline jälgida, et meie kivid ei oleks pärit sõjapiirkondadest,  kasutatud ei oleks lapstööjõudu ega ühelgi muul viisil ei oleks kahjustatud inimväärikust.

Oleme ehteid valmistanud 45 aastat ning pälvinud rahvusvahelise tunnustuse oma ehete ilu ja kvaliteedi eest. Ettevõtte asutaja Leonzio Pizzo kohtus ehtemaailmaga juhuslikult, kui ta  asus elama maagilisse paika Valenzasse. Ta alustas õpipoisina Emanuelli & Buzios ja algusest peale näitas ta oma pädevust, nii et hr Emanuelli õpetas talle selle põneva kunsti saladusi. 1971. aastal avas Leonzio Pizzo oma esimese juveelitöökoja. 80ndatel kohtus ta oma tulevase abikaasa Rosaria Di Giorgioga, alustades pikaajalist partnerlust nii töös kui ka eraelus. Tancredi, Rocco ja Teresa, nende kolm poega on uus põlvkond, kes jätkab Leo Pizzo ettevõtte kasvatamist.

Leo Pizzo ainulaadsete ehete valikuga saab nüüd tutvuda Viru Keskuse Grenardi esindussalongis.

Kõik uudised