Kõik uudised

Kultusbränd American Eagle on jõudnud Viru Keskusesse

29.10.2021

Kultusbränd American Eagle, mis nagu nimigi ütleb on pärit Ameerikast, on lõpuks ometi jõudnud ka Eestisse. Eile, 28.oktoobril käisid moeteadlikud mõjuisikud ning avaliku elu staarid uudistamas American Eagle sügiskollektsiooni Viru Keskuse Denim Dream kaupluses ning lisaks tähistamas ka Denim Dreami 27. sünnipäeva. Õhtut juhtis ning stiilinippe jagas Ženja Fokin ning kohal käisid moetrende uudistamas teiste seas ka Rahel Ollisaar, Merit Boeijkens, Carine Jessica Kostla jpt.

American Eagle on rõivaste ning aksessuaaride moebränd, kelle suur valik tooteid on nüüdsest saadaval Viru Keskuse Denim Dream kaupluses. Elustiilibränd sai alguse 1977.aastal ning pakub riideid nii naistele, kui ka meestele, olles isikupärased ning pakkudes stiilseid, kuid samaaegselt mugavaid rõivaid.

Riided on loodud jätkusuutlikul põhimõttel “Et olla parem, loome paremini ning nii saavutame ka parema tuleviku maailmale”. Tootmise puhul kasutatakse keskkonnasõbralike alternatiive – taaskasutatud plastikpudelitest ning puuvillast toodetud materjale.

Üritusel toimus moeshow, kus esitleti sügis-talvist American Eagle kollektsiooni. Lisaks esinesid noor lauljatar Beatrice ning räppar AG enda uhiuue lauluga “Õnne vahel”. Popstaaride koostöö American Eagle riidebrändiga sai alguse juba veidi varem, kui nad kasutasid Americam Eagle rõivaid enda hiljuti filmitud videos. Videot said esimestena näha just üritusel kohal olnud külalised. Video tuleb välja avalikkusele 3. november.

Denim Dreami kauplustekett, kes tähistas enda 27. sünnipäeva on tuntud mitmekülgse brändivaliku poolest, pakkudes klientidele nii maailmakuulsaid trendibrände, kui ka klassikalisemaid moebrände, nagu Guess, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Calvin Klein jne.

Kõik uudised