Kõik uudised

Kohustuslik suvine meelelahutus: Viru Keskuse katusel saab nüüd mängida padelit

2.06.2021

Eile avatud Eesti parima vaatega vabaõhu padelikeskus Viru Keskuse katusel pakub huvilistele võimalust panna proovile oma oskused padelis, mis on suurt populaarsust koguv reketispordiala. 

Padelikeskuse juhi Mikko Luukka sõnul on spordiala eestlaste seas üha enam populaarsust kogumas ja seepärast otsustati teenus kõigile linnaelanikele kättesaadavaks teha. “Usume, et padel võidab koha eestlaste südames – see on kõigile jõukohane reketimäng, mis sobib nii turistidele, äriinimestele kui suvenautlejatele. Tänu imelisele asukohale Viru Keskuse katusel on selle spordiala tutvustamine laiemale publikule nüüd mugavam ja lihtsam,” ütles Luukka. 

Viru Keskuse kommunikatsiooni- ja turundusjuhi Kristel Sooaru jaoks on kaasaegsele kaubanduskeskusele täna oluline olla midagi enamat kui poodlemispaik. “Padelikeskuse avamine võimaldab meil külastajatele pakkuda ostlemise kõrvale võimalust panna proovile oma sportlikud võimed ning leida enda jaoks potentsiaalselt uus hobi, mida meie juures harrastamas käia. See on äärmiselt kaasahaarav seltskondlik mäng, mida soovitan kõigil proovima tulla,” ütles Sooaru. 

Padel sarnaneb teistele reketimängudele nagu tennis ja squash, mida mängitakse 10m x 20m suurusel kinnisel väljakul, kuid seda mängitakse tavaliselt tavaliselt paarismänguna. Ta on tennisega võrreldes füüsiliselt lihtsam ja algajatele kiirelt omandatav. Tänu väljakut ümbritsevatele klaasseintele ja aedadele läheb pall harva mängust välja, võimaldades mängupunktil kauem järjest kesta.

Äsja avatud padelikeskust opereerib Padel Company, kes on oma südameasjaks reketimängu arendamise ja populariseerimise Eestis ja Balti riikides. Padelikeskuse väljakud on avatud Viru Keskuse katusel igapäevaselt kell 7.00 – 24.00 ja aja broneerimiseks on kõige mugavam kasutada mobiilirakendust, mis on leitav ettevõtte kodulehelt. Lisaks kahele väljakule on katuselt leitav mugav baariala koos värskendatavate jookide ning kergete söökidega. Varustuse puudumine ei ole probleemiks, kuna ka selle saab osta või rentida kohapealt. Edaspidiselt hakkavad Viru Keskuse katusel toimuma ka erinevad padeli võistlused. 

Viru Keskuse katusel asuva padelikeskuse avamisel said padelit esmakordselt proovida mitmed tuntud inimesed, nagu kiiruisutaja Saskia Alusalu, endine jalgpallur Joel Lindpere ning muusik Stig Rästa. Vaata, kuidas neil läks ja tule proovi Sinagi!

 

 

 

Kõik uudised