Kõik uudised

Kaubamaja uuenenud Naistemaailm on AVAN END

11.03.2022

Milline oleks maailm, kui see oleks naiste teha? Tallinna Kaubamaja uus Naistemaailm on loodud, mõeldes naistele!

Uus Naistemaailm on koht, kust iga naine leiab selle miski, mis just teda paelub. On selleks siis mõnusalt avarad saalid, helged värvid või mitmekesine moemärkide valik. Sisearhitektid Tarmo Piirmets ja Anni Kotov sisekujundusbüroost Pink ütlevad, et kõige keerulisem oli uue Naistemaailma puhul eri piirkondade loomine nii, et säiliks ühtne tervik. Uus Naistemaailm jaguneb justkui mitmeks eriilmeliseks oaasiks, kuhu võib ennastunustavalt viibimist nautima jäädagi.

Kõige silmatorkavam on ilmselt roosa, lilledega ümbritsetud ringbaari meenutav kassa, mis loob mõnusa kontrasti minimalistliku valge interjööriga. Rohelust ja taimi leiab ka teistest piirkondadest, kus meeleolu loovad pisut tummisemad hallid ja rohelised toonid ning messing. Klientide poolt armastatud moemärgid Marc Cain, Riani, Liviana Conti ja By Marlene Birger on aga ümbritsetud heleda puidu, naturaalse halli ja valgega.

Mugavus on üks olulisemaid märksõnu uue Naistemaailma loomisel. Nii on saalis ohtralt proovikabiine, et naised saaksid valitud rõivaid mugavalt ja kiirelt selga proovida. Pesupiirkonna kabiinides saavad naised aga ise valida endale meelepärase valgusinterjööri, valides pehme päevavalguse või vallatu öövalguse vahel. Proovikabiinidesse oleme peitnud ka päevale vürtsi lisavaid kelmikaid lauseid, mis naistele muige näole toovad. Sest kõige ilusam naine on naeratav naine!

Tekst: Mai-Liis Sipria
Fotod: Helen Kikkas-Tikerpe ja Erik Riikoja

Kõik uudised