Kõik uudised

Käsikäes füüsiline ja visuaalne brändi renoveerimine tõi Viru Keskusele selleaastasel Kuldmuna loovuskonkursil kaheksa nominatsiooni

10.05.2023

On üldteada, et kvaliteetne toode ja tugev bränding on teineteist tugevdavad nähtused, mida tõestab ka Viru Keskuse turundusauhinna Kuldmuna nominatsioonisadu selleaastasel, seni suurima tööde arvuga juubelikonkursil. Eelmisel aastal korporatiivbrändi uuendanud keskus on lisaks sellele paistnud silma ka südalinna suurima Toidutänava eduka lansseerimise, särava sügismoe kampaania ning EKA-ga koostöös sündinud eksperimentaalvormi projektiga Padjapiir.

Aktiivne turunduse ja kommunikatsiooni kasutamine eelmise aasta jooksul on keskuse poolt põhjendatud eelkõige paljude muutuste ja uuendustega (Viru Toidutänav, Ilusfäär), mida oli vaja kliendini viia. Aktiivselt muutunud keskust ja selle laienenud pakkumist oli vaja kajastada nii visuaalselt kui ka verbaalselt, rääkides uuenemise ja renoveerimise lugu selliselt, et ka kiire elutempoga suurlinna elanikele jääks see meelde, tekitaks äratundmist ja suhestumist.

Kristel Sooaru, Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht: “Kvaliteetne turundus ja kommunikatsioon on meie silmis eelkõige tööriist kliendi parima mugavuse saavutamiseks ja selge pakkumise edastamiseks. See sai eriti oluliseks osaks ajal, mil lansseerisime projekte, mida seni pole Eestis tehtud (Viru Toidutänav). Turundus aitas toetada keskuse külastatavust ka renoveerimise tipperioodil. Siin tunnustame oma koostööpartnereid, kellega koos jõuame uuele tasemele nii keskuse füüsilises kui ka digitaalses brändiruumis ilma, et vahepeal valitseks keskuses tühjus.”

Kokku on Viru Keskus saanud Eesti tippturundajate esmase tunnustuse osaliseks nelja projektiga kaheksas erinominatsioonis: 

 Kõik uudised