Kõik uudised

Jõuluootus Viru Keskuses

4.12.2020

Just siis, kui maailm pöörleb läbi segase aja, saab selgemaks kõik, mis püsiv ja tõeline. Saab selgemaks jõud, mis peidus meis endis. Jõud, mis lubab uskuda paremasse ja sirutuda uue poole.

Jõud, mida jagades ei jää me ise nõrgemaks, vaid kasvame hingelt ainult suuremaks, kõigutades nii kogu maailma. Uut ja ilusat, lootusrikast ja paremat, püsivat ja tõelist maailma. Oma hinge jõul.

Hinge kosutuseks ja mõnusaks jõuluootuseks oleme Viru Keskuse maja ja ümbruse täitnud meeleolukate uudiskauplejatega.

Viru Keskuse Tammsaare pargi poolsel terrassil ootab külastajaid kaunis jõulumets, kus võib terve kuu leida ka maitsvat jõulusööki ja -jooki, nimelt on end sinna sisse seadnud vastupandamatut jõululõhna levitavad tänavatoidu pakkujad. Maitsvate kingituste otsija elu teeb kergemaks Juustukuningate kingilett, kus ootavad nii kinkekorvid kui ka juustudelikatessid kohapeal maiustamiseks. Jõuluhõngulist tänavatoitu pakuvad ÖKU, FoodieHouse ja StreetKitchenTeam, kelle valikus on nii klassikaliseid burgereid, jõuludesse sobivat glögi kui ka kõrvitsala-ürdi-latte.

Et kõik kingitused saaks kaunilt ja muretult pakitud, leiavad külastajad meie majast mitmeid pakkelette. Esimesel korrusel on oma tavapärases kohas Infoleti kõrval K-Cordisk pakkelett, jõuluajaks on külla tulnud Rikets pakkelett, kus lisaks pakkimisteenusele ja -vahenditele saab koju viia kauni jõulupärja või lilledest lauakaunistuse. Kingituste pakkimise tippklass ootab külastajaid III korruse Rahva Raamatu pakkeletis, kus sobiva pakendi ja kingituse leiab ka kõige nõudlikum kinkija. Rahva Raamatu pakkeletis on kingituse pakkimine tasuta, kui kink on soetatud raamatupoest ja selle väärtus on üle 29.99 EUR.

Lisaks tavapärastele Viru Keskuse moekauplustele ja toidukohtadele on jõulukuul meie aatriumis palju põnevaid hüpikpoode, kus leiab kingituse nii hingele kui kehale. Esmalt muidugi Kaubamaja jõululaat, kus saab muretult jõulukingitused valida nii lastele, täiskasvanutele kui kodule. Reval Cafe piparkoogimaailm on kõikide lapsemeelsete ja maiasmokkade lemmikpaik, kus saab ka kohapeal lasta oma kalleimate nimed piparkoogile kirjutada. Gurmaanide lemmikud Lakrids by Bülow oma suussulavate lagritsatega on nauding, millest võimatu mööduda. Hea meel on pakkuda külastajatele ka midagi täiesti erilist ja tervitada Viru Keskuses Lahhentagga alkoholivabade kokteilide baari, kus võib nautida ehedat saaremaist alkoholivaba  gini koos kuuseokastest villitud toonikuga. Kaubamaja Toidumaailma eest võite leida Juustukuningate kingituste leti.

Eriliste kingitustega ootavad külastajaid ALPAKA südantsoojendavad kvaliteetsed pleedid ja sallid ning Happy Socks jõulukollektsioon on midagi sellest, millest rõõmsameelseil on lihtsalt võimatu mööda minna.

Ja et ei peaks kiirustama, kingime oma külastajatele aega – terve detsembrikuu on Viru Keskuses tund aega parkimist sama päeva ostutšekiga tasuta. Võta aega ja tee oma jõuluostud rahulikus meeleolus.

Ootame sind soojalt Viru Keskuses. Et pühad sujuks rahulikult ning hinge jääks rohkem ruumi olulise jaoks.

Kõik uudised