Kõik uudised

Ikooniline American Vintage nüüd Viru Keskuses

18.06.2021

Neiljapäeval 17.juunil avati Viru Keskuses ikoonilise Prantsuse moebrändi American Vintage esindukauplus.

Ikooniline moebränd American Vintage avas Viru Keskuses oma esimese esinduskaupluse, mis on ainus omataoline Eestis. American Vintage toob Eesti turule kvaliteetseid, mugavaid ja rõivaid, mis igas garderoobis leiduda võiksid.

2005. aastal asutas Prantsuse ettevõtja Michaël Azoulay kaubamärgi American Vintage, mille identiteet keskendub vabadusele, mida inspireerisid tema reisid Ameerika Ühendriikidesse. Tänapäeval räägib bränd lugu autentsest moest, mis oma lihtsa ja kaasaegse stiili kaudu sobib igale isiksusele. Looduslike materjalide kasutamine, nüansirikkad värvid, kvaliteetsed kangad ja vintage-töötlus annavad rõivastele elu. 

American Vintage on lugu autentsest moest, mis väärtustab ja toob esile kandja isiksuse. See on ood lihtsusele, millel on originaalsed ja äratuntavad detailid, mis pakuvad sügavust ja originaalsust. Bränd paneb kokku moe ja emotsioonid, mis ühendavad aastaaegu ja põlvkondi .

“Lihtsus ja jagamine on brändi jaoks esmatähtsad märksõnad. American Vintage on väga tänulik ja õnnelik, et saame teile tutvustada esimest ja ainsat American Vintage kontseptsioonipoodi Eestis. Tulge külla ja avastage kangaid ja lõikeid meie ilusast kollektsioonist,” ütles American Vintage’i esindaja Romane Petrosino.

 

 

Kõik uudised