Viru Keskus Logo
Kõik uudised

GRENARDI avas Viru Keskuses uudse kõrgtehnoloogilise juveelisalongi, milles on ka privaatne VIP-tsoon

29.05.2023

Käesoleval aastal tähistab juveelikaupluste kett GRENARDI oma 15. tegutsemisaastat Eesti väärisehete turul. Sel puhul avati 1. mail uuenenud Viru Keskuses GRENARDI kauaoodatud esindussalong, mis eristub Eesti turul seninägematu kontseptsiooni poolest.

Viru Keskuses avatud GRENARDI kauplust võib julgelt nimetada Eesti kõige tänapäevasemaks ja kõrgtehnoloogilisemaks juveelisalongiks, millel on kaks eraldi klienditeenindustsooni: üks müügisaalis ja teine privaatsema teeninduse jaoks mõeldud VIP-tsoonis. Siin on loodud kõik tingimused selleks, et külastaja saaks lõõgastuda, puhata ja nautida privaatselt konsultandi jäägitut tähelepanu. Mõlemas teenindustsoonis pakutakse klientidele karastusjooke, kohvi ja šampust.

Erilist tähelepanu väärib ka salongi sisekujundus, mis hämmastab nii oma ilu kui ka moodsaima tehnoloogiaga. Ebatavalises ümara kujuga ruumis püüavad külaliste pilke eritellimusel valmistatud sametmööbel, käsitööna valminud valgustid ja arvukad peeglid. Sisekujunduses on kasutatud mitu uuenduslikku lahendust: vitriinide klaase tõstvad eritõstukid, uue põlvkonna magnetvõtmed, sisseehitatud seifid ning valgustus- ja helisüsteemid.

Praegu saab salongis näha loovjuhi ning uue kontseptsiooni kujundaja ja ettevõtte kaasomaniku Alina Springe maali „Pilved“. Alina sai inspiratsiooni Läänemere-äärsetest päikeseloojangutest ja pilvedest sai läbiv kujunduselement salongi interjööris – alates VIP-tsooni tapeedist kuni mööblini.

„Uus esindussalong ületas kõik ootused. Milline hubasuse ja luksuslikkuse kooslus! Esimesed kliendid on olnud vaimustuses ja öelnud meile, et oleme teinud omamoodi kvanthüppe Eesti juveelimüügiturul,“ räägib juveelikaupluste keti GRENARDI Eesti filiaali juhatuse liige ja tegevjuht Julia Šandra.

Loomulikult on salongi tootevalikus ka mitmeid uudistooteid. Kõige rohkem kõneainet pakkus juveelikaubamärk Roberto Coin, mis on kuulus selle poolest, et kõik selle tooted on signeeritud tillukese tulipunase rubiiniga. Kaubamärk, millel on kogu maailmas üle 60 butiigi, annab aastas välja umbes viis kollektsiooni.

Peale selle saavad külastajad tutvuda kollektsioonidega, mille on välja andnud juba tuttavaks saanud kaubamärgid: Giorgio Visconti, Marco Bicego, Moraglione 1922, Meister, BARAKA, Nanis, Recarlo, Rivoir ja Leo Pizzo. Saadaval on ka GRENARDI erakollektsioonid Lilly Spring, Due, Zoye, Colours, Naomi ja Spring by Spring ning käsitööna valminud lõhnaküünlad Spring Light.

„Kavatseme ka edaspidi üllatada oma kliente maailmakuulsate kaubamärkide ja üritustega, kus esinevad juveelimajade disainerid, ning pakkuda kõige kvaliteetsemat teenust. GRENARDI ei ole lihtsalt juveelisalong, vaid väärisehete ja kunsti austajate klubi,“ lisab Julia Šandra.

GRENARDI on pereettevõte, mis on juba 23 aastat tegutsenud eksklusiivsete juveelitoodete jaeturul Balti riikides. GRENARDI ekspertide meeskond valib iga salongi jaoks spetsiaalselt välja kõige tuntumate juveelikaubamärkide kollektsioonid, disainerid aga loovad võrratuid sõrmuseid, kõrvarõngaid, kaelakeesid ja muid juveliirikunsti meistriteoseid.

Kõik uudised