Kõik uudised

Goldtime tähistas juubelit suurejoonelise peoga Viru Keskuses

13.02.2024

8. veebruaril tähistas Goldtime veerandsaja tegutsemisaasta täitumist. Seekord rulliti Viru Keskuse aatriumis punase vaiba asemel lahti hoopis sinine vaip, sest õhtut läbis talveöö unenäo müstiliselt sume temaatika. Voogavad õhtukleidid ja õhus hõljuv pidulikkus ning terveks õhtuks jaguvaid emotsioone! 

Talvine kargus akna taga kestab ja meel igatseb imede ning maagia järele. Viru Keskuse aatriumis sai üheks õhtuks sukelduda muinasjutumaailma, kus jalutasid müstilised tegelased unenäo piirilt ja meeleolud viisid justkui teise aegruumi. Alati särav Eda-Ines Etti juhtis voolava kergusega külalised läbi kahekümne viie tegutsemisaasta kella- ja juveeliparadiisi radadel ning imede õhtu sai avalöögi Elina Nechayeva efektse Öökuninganna aariaga. Tekkis hetk, mis viis korraks kõigi meeled rändama unistuste radadele.

Lavale astus veel ka eelmisel nädalal Eesti Muusikaauhinnad 2024 galalt lausa viis auhinda koju viinud ALIKA, kes lükkas koos Utopia Entertainment showga energiad uutesse kõrgustesse ning täitis tantsuplatsi oma looga “Bon Appetit”. Lummava akustilise kavaga kostitas külalisi eelmisel aastal Valgetähe V klassi teenetemärgi pälvinud artist Stig Rästa, kelle looming on eesti publikule tuttav Eurovisiooni lavadelt.

Goldtime’i looja Indrek Peterson soovib anda tagasi inimestele, kes on kujundanud ettevõtte käekäiku: “Goldtime’i kannustab soov inspireerida ja täita inimeste unistusi. Meie veerandsaja tegutsemisaasta eduvõtmeks ongi olnud inimesed, kes on valinud meid oma ehtepartneriks või hoopis panustanud oma töö või loominguga meie eduloosse. Need on inimesed, keda soovime tänada ja kellele soovime tänutäheks kinkida inspiratsioonilaengut ning kauneid elamusi. Seetõttu oli see ainuõige valik tähistada ettevõtte 25. tegutsemisaastat koos oma klientide ja partneritega, nautides elamusi ja luues üheskoos mälestusi.”

Oma silmaga sai näha, kuidas saab vormi tõeline maapõue ime ehk kohapeal lihviti vääriskive. Rahvusvaheliselt kõrgeid auhindu oma perfektsete lihvide eest pälvinud Estonian Gem Factory asutaja Sander Priks tutvustas külalistele vääriskivide rikkalikku assortiid ning andis nõu, kuidas nende eest kõige paremini hoolt kanda.

Sündmust väisasid tuntud staarid, Goldtime`i pikaaegsed partnerid ja töötajad. Voolas šampanja ning külalistel jagus muljeid hiliste öötundideni.

 

Fotod: Kalev Lilleorg, Maksim Toome

Kõik uudised