Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Eesti Tennise Liidu juubelimargi esitlus maailma parimas raamatupoes

12.04.2022

Eile, 12.aprillil 2022 esitles Eesti Tennise Liit 100. sünnipäevale pühendatud uusi postmarke, millel on kujutatud Eesti tipptennisistid Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi. Viru Keskuse Rahva Raamatu kaupluses toimunud esitlusele oli kohale tulnud Eesti tenniseentusiastide koorekiht, teiste seas ka Anett Kontaveit. 

“Meeldiv ja uhke tunne, et tennis ja tennisemängijad on jõudnud Eesti postmargile,” ütles Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint. “Nii postmark kui tennis on läbi käinud pika teekonna ja pakkunud ning kindlasti pakuvad ka tulevikus oma ala huvilistele palju põnevust ja emotsiooni. Hea on tõdeda, et saame käes hoida postmarki, kus on läbipõimunud pikad traditsioonid ja sportlik edukus,” lisas ta.

“Eestlaste jaoks on tennis kujunenud armastatud rahvaspordiks ja pakkunud palju kaasaelamisvõimalusi. Ka meil Viru Keskuses on rõõm sporti ja kultuuri toetada ning oleme õnnelikud, et Eesti Tennnise Liit valis just Viru Keskuse oma 100. juubeli postmargiploki tutvustamiseks,” ütlesViru Keskuse tegevjuhi Gertti Kogermann.

Margiploki kujundaja on Indrek Ilves ja trükiti trükikojas Vaba Maa ning selle trükiarv on 12 000 tükki. Postmargiploki nominaal on 3,80 eurot, mis koosneb kahest margist nominaaliga 1,90 eurot ja on sobiv saatmiseks rahvusvaheliselt. Postmargiplokk, esimese päeva ümbrik ja maksimumkaart on müügil Omniva e-poes ja postkontorites üle Eesti. Esimese päeva tempel on kasutusel Tallinnas, Toompea postkontoris, Lossi plats 4.

Eesti Tennise Liitu kuulub 70 liikmesklubi. Eestis on pisut üle 100 sise- ja 200 välisväljaku, kus mängib tennist üle 10 000 tenniseharrastaja. Eesti tennise ajalugu on rikas suurkujude poolest, alates 60ndatel maailma tippu kuulunud Toomas Leiusest kuni hetkel maailma tipptennist mängivate Kaia Kanepi ning Anett Kontaveidini.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega paik ning eelistatuim ostukeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise ja haldamise kõrgeim tase LEED O&M Platinum. Lisainfo:  www.virukeskus.com.

Fotode autor: Kalev Lilleorg

 

Kõik uudised