Kõik uudised

Eesti suurima külastatavusega ostukeskusel on uus juht

2.01.2019

Pressiteade 12.12.2018

 

Eesti suurima külastatavusega ostukeskus saab uue juhi

 Jaanuari alguses asub Eesti suurima külastatavusega ja Baltimaade tulemuslikeima keskuse, Viru Keskuse tegevjuhina ametisse Gertti Kogermann. Viru Keskuse käivitamisest alates 2003. aastal keskust juhtinud Ants Vasar jätkab ettevõttes nõunikuna.

Enam kui 15 aastat tagasi, pool aastat enne Viru Keskuse ametlikku avamist keskust juhtima asunud Ants Vasar teatas otsusest juhatuse liikme lepingut mitte pikendada ligi aasta tagasi. „Viru Keskust on kire ja pühendumusega juhitud kogu meeskonna poolt, tulemused on seni olnud muljetavaldavad. Möödunud aastal püstitasime läbi aegade käibe – ja külastajate rekordi, mil teeninduskohtade käive oli ligi 142 miljonit eurot ja külastatavus ligi 16 miljonit. Oleme keskuse avamisest saadik olnud paljuski teenäitajaks, pälvinud Aasta Kaubandusteo ja Aasta Teenindusteo tiitlid ning  pea 40 auhinda ja mitmeid tiitleid lisaks turundus – ja kommunikatsioonitegevuse eest on märkimisväärne tulemus,“ kommenteeris Ants Vasar.

Uue juhi ametisse asumise aega peab Ants Vasar ainuõigeks. „Algaval majandusaastal Viru Keskuse missiooni ellu viima, tulemusi kujundama ning järgmise perioodi strateegiat looma hakata on parim aeg. Annan senise rolli juhtimiskogemusega Gertti Kogermannile üle rahuliku südamega,“ lisas ta.

„Mul on suur au asuda juhtima Eesti suurima külastatavuse ja tulemuslikkuselt üüripinna ja käibe suhtes nii Baltimaade kui ka Helsingi TOP5 positsiooni jõuliselt edestavat Viru Keskust. Kaubanduse kiire areng, tarbijate ostukäitumise ja ootuste muutumine ning tihenev konkurents toob kindlasti palju uut ning põnevat ka Eesti jaekaubanduse arengusse. Teen endast kõik, et Viru Keskuse edasisel juhtimisel ja arendamisel hoiaksime senist kõrget taset ja kasvataksime seda veelgi,“ sõnas Gertti Kogermann.

Gertti Kogermann oli alates 2006. aastast AS Rahva Raamat juhatuse liige ning enne seda Eesti Ekspressi Kirjastuse AS-i levidirektor. Viru Keskuse tegevjuhina alustab Gertti Kogermann 2. jaanuaril, 2019. aastal.

Fotod: https://bit.ly/2FTtuhe

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise ja haldamise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud ligi 40 auhinda. Lisainfo:  www.virukeskus.com.

Kõik uudised