Kõik uudised

Eesti esimene Jo Malone London butiik avatakse Viru Keskuses

19.12.2022

Eesti esimene Jo Malone Londoni butiik Viru Keskuses on tõeline Briti stiilis pühamu. Londoni disaineri loodud sisekujunduses on tunda traditsioonilise inglise maja vaimsust: hubane kamin, sentimentaalsed sisustusdetailid ja mugava modernsuse pintslitõmbed.
  1. aastal asutatud Jo Malone Londoni parfüümimaja saavutas kohe tohutu kuulsuse ning on saanud Briti stiili
    sünonüümiks, ühendades tänapäevase Briti kultuuri kompromissitu rafineerituse, ajatu elegantsi ja hämmastavalt äratuntavate koostisosadega. Praegu, 2022. aasta lõpus, tuntakse Jo Malone Londoni parfüüme, kodulõhnu ja kehahooldustooteid ülemaailmselt, sest neid müüakse juba üle 80 riigis.

Jo Malone Londoni graatsilised ja elegantsed pudelid on äärmiselt võluvad. Cologne’i kollektsiooni lummavad lood, mis jutustavad traditsioonilistest Briti taimedest, kutsuvad meid põnevale teekonnale Suurbritannia maastikul. Jo Malone Londoni butiigi eripäraks on mänguline võimalus oma lõhna ise kohandada, valides aroomi, mis täiustab kõige paremini sinu isiksust, ning kombineerides seda Jo Malone Londoni lõhnade kihistamise teel. Vali ükskõik millised kaks Jo Malone Londoni lõhna, mis on su hingele meelepärased, ning pihusta neid ükskõik millises järjekorras üksteise järel nahale. Nende kombinatsioonidega ei ole võimalik eksida!

Lisaks populaarsetele parfüümidele pakub Jo Malone London laias valikus lõhnavaid kehahooldustooteid, mis on valmistatud nahka hellitavatest hoolikalt valitud koostisosadest, samuti stiilseid kodulõhnu – elegantseid küünlaid, luksuslikke ruumilõhnastajaid ja autoparfüüme. Need eksklusiivsed sisustuselemendid kaunistavad interjööri, lõhnavad imeliselt ning muudavad kehahoolduse ja kodu lõhnastamise justkui väikesteks pidustusteks. Kõik Jo Malone London butiigist ostetud tooted pakitakse ikoonilisse kreemikasse karpi, mida ümbritsevad stiilsed mustad paelad, mistõttu on Jo Malone Londoni tooted igaks sündmuseks sobivad elegantsed, hinnalised ja ihaldatud kingitused. Tänu Jo Malone Londonile on tänapäeval nii lihtne kinkida tähelepanu, rõõmu ja õnnelikke lugusid!

Tutvu Jo Malone Londoni imelise maailmaga Eesti ainukeses omataolises butiigis Viru Keskuses.

Kõik uudised