Kõik uudised

Denim Dream avas Baltikumi ekslusiivseima kaupluse Viru Keskuses

10.03.2020

Laupäeval, 7. märtsil avas Denim Dream Baltikumi eksklusiivseima esinduspoe Viru Keskuses meeleoluka peoga kohalikele ajakirjanikele, koostööpartneritele, stilistidele ja mõjuisikutele. Õhtut juhtis ja akustilise kavaga esines äsja Eesti Laulul võistlustules olnud Inga Tislar.

Uues esinduskaupluses on 336 ruutmeetril kokku pea 15 ikoonilist brändi – nende hulgas Guess, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Furla, Pepe Jeans, Brooks Brothers, Tom Tailor, Trussardi ning Denim Dreami nimeline kollektsioon. Nende maailmakuulsate brändide alt pakutakse kollektsioone nii naistele, meestele kui ka lastele.

Denim Dream kauplusteketi omanik ​Heinar Põldma ​jaoks on Viru Keskuses esinduspoe avamine märgiline ja ühe unistuse täitumine: “​Just siin avasime 2003. aastal esimese Denim Dreami kaupluse ning soovime, et siin oleks alati meie poodide lipulaev – eksklusiivseim, parima valiku ning teenindusega teksarõivaste pood.”

Samal õhtul avalikustati ka Denim Dreami kevad-suvi 2020 kampaania, mille staarideks on kitarrist ​Raul Vaigla​, lauljanna ​Sissi Nylia Benita​, näitlejanna ​Eve Kivi ​ning stilist Ženja Fokin​. Denim Dreami stilist ​Mari-Liis Medar kommenteerib kamapaaniastaaride valikut: “Tegu on andekate ja isikupäraste persoonidega, kes julgevad olla nemad ise. Igaüks neist esindab eri sihtrühma ning kannab sõnumit, et Denim Dreami kauplustest leiab igaüks endale midagi – olenemata vanusest või stiilist.

Kevad-suvine kampaania on pildistatud Linnahallis (fotograaf Silver Mikiver, stilistid Mari-Liis Medar ja Ženja Fokin).

Denim Dream kaupluse kontseptsioon loodi 2003. aastal ning 2004. aastal avati esimesed Denim Dreami kauplused. Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud, omades üle 120 poe Eestis, Lätis, Leedus kui ka Poolas. Denim Dreami kauplustekett on tuntud mitmekülgse brändivaliku poolest terves Baltikumis, pakkudes klientidele nii maailmakuulsaid trendibrände kui ka klassikalisemaid moebrände, nagu Guess, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Calvin Klein, Mustang, Tom Tailor, Lee Cooper jpt.

 

Kõik uudised