Kõik uudised

ARKET avab oma esimese poe Tallinnas, Viru Keskuses

17.05.2023

Stockholmist pärit elustiilibränd ARKET avab oma esimese füüsilise poe Eestis 19.mail 2023. Pood asub Viru Keskuses Tallinnas. Kauplus  pakub tänapäevaseid tooteid meestele, naistele, lastele ja kodule, lisaks on avatud ka põhjamaine taimetoidukohvik.

811 ruutmeetrile on kombineeritud poe monokromaatiline palett täis pehmeid hallikaid toone ja looduslikke materjale nagu näiteks täistammepuit ja eritellimusel valmistatud terrazzo põrand. Pood asub Viru Keskuse teisel korrusel.

“Me oleme tohutult rõõmsad, et saame lõpuks avada ARKETi ka Tallinnas ning ootame väga oma Eesti klientidega kohtumist. Tegu on meie esimese poega Baltikumis, kuhu on ühe katuse alla koondunud imeilus moekollektsioon, toit ja sisekujundus.” ütleb Pernilla Wohlfahrt, ARKETi tegevdirektor.

Uus Tallinna pood loob brändist tervikpildi läbi kollektsioonide, mis lihtsustavad häid valikuid ja inspireerivad sind elama veelgi kaunimat argielu.

ARKET Café on tänapäevase modernse turu koduselt soe süda. Kohvik pakub laia menüüd, täis värskeid taimetoite, võileibu ja küpsetisi, mille on loonud Rootsi kokk Martin Berg. Hooajalised toorained ja traditsioonilised Skandinaavia maitsed on põimitud erinevate maailma köökidega.

2017. aastal loodud ARKET põhineb keskkonnasäästliku disaini ja igapäevase ilu kontseptsioonidel. Need põhiideed pärinevad 20. sajandi Põhjamaade modernismist, mis ühendas kunsti, käsitöö ja funktsionaalse vormi maailmad, et luua taskukohaseid ja igapäevaseks kasutamiseks mõeldud esemeid.

Kauplus avaneb külastajatele reedel 19. mail kell 12.00

Kõik uudised