Kõik uudised

Aasta nais- ja Popartist Anett andis välja debüütalbumi “Morning After” teise vinüülitiraaži, mille suurtoetajaks on Viru Keskus.

23.09.2021

Aasta nais- ja Popartist Anett andis välja Eesti Muusikaauhindadel Aasta albumi tiitlile nomineeritud debüütalbumi “Morning After” teise vinüülitiraaži.

 Aneti debüütalbumi “Morning After” esimene, 500-koguseline vinüülplaatide tiraaž osutus niivõrd edukaks, et müüdi läbi. Täna ilmus teine tiraaž vinüülplaate, mille suurtoetajaks on Viru Keskus.

 “Kuigi mu debüütalbum “Morning After” ilmus juba möödunud aasta lōpul, toob see häid emotsioone ja üllatusi tänaseni. See, kui hästi album vastu vōeti ületas absoluutselt kõik mu ootused. Esimese täispika albumiga täitus ka mu kauaaegne unistus – näha ja kuulda oma muusikat vinüülil. Ja nüüd see, kui kiiresti esimene tiraaž läbi müüs – ma ei oleks osanud seda oodata ja olen üdini tänulik kõigile, kes selle plaadi valmimisel kaasa tegid, ja kes seda toetanud on. Suure tänu võlgnen ka Viru Keskusele, kes märkab ja toetab kultuuri ja on suurtoetajaks minu albumi teise tiraaži tootmisel!” sõnas Anett.

“Kultuuriteadlikkus on meie kliente ehtiv väärtus, mistõttu peab Viru Keskuski olema midagi enamat. Meie praegune “Kanname kultuuri” kampaania ning eelnevad koostööd muusikafestivaliga on vaid mõned näiteid, kuidas Viru Keskus oma külastajate igapäeva kvaliteetsete elamustega ümbritseb. Eelmisel aastal esines Tallinn Music Weekil meie Tammsaare terrassi laval noor Anett, kelle tähelennus ei olnud juba siis kahtlust. See tõestab, et kui sa oled värsketele lahendustele avatud, leiavad talendid ise tee sinuni! Toetada noori kultuuritegijaid, nagu Anett, on meie au,” ütles Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristel Sooaru.

Aneti album “Morning After” on pälvinud hulganisti muusika- ja kultuuriiinimeste kiidusõnu – teiste seas nii Heidy Purgalt, Mihkel Raualt, Anne Ermilt kui ka ​​NOËPilt. Album nomineeriti käesoleval aastal Eesti Muusikaauhindadel Aasta albumi tiitlile. Tänasest on Viru Keskuse toel valminud teine tiraaž vinüülplaate müügil Viru Keskuse Rahva Raamatus.

Uut tiraaži tähistab ka ainult vinüülplaadil leitav live-salvestus Aneti loost “Here I Am”. Vaata videot Youtubes: https://youtu.be/A0qc2s01Z-g 

Aneti ametlikust veebipoest 311 leiab lisaks vinüülplaatidele ka eritooted nagu tänasest müügile tulnud albumi lugude lüürikaga riidekotid ning taaskasutuspõhimõttel valminud triiksärgi kollektsioon: www.311.ee/anett 

Anett “Morning After” album Spotifys: https://bit.ly/AnettMAspotify

 

Foto autor Marleen Muhuste

Kõik uudised