Kõik üritused

Raamatuesitlus

Teisipäev, 14.05
Aeg 17:30
Rahva Raamat, 3. korrus
Ootame sind teisipäeval, 14. mail kell 17.30 Viru Keskuse Rahva Raamatusse Peeter Koppeli raamatu „Tasuta lõunaid pole olemas“ esitlusele. Autoriga vestleb Raivo Vare.
Tegemist on Edasi raamatusarja “Iga tekst on lugemist väärt” kaheksanda raamatuga. Artiklikogumik sisaldab majandusmõtteid, mis on varasemalt avaldatud veebiaajakirjas Edasi.org. Artiklid on jaotatud kolme teemaploki vahel: makromajandus, investeerimine ning ühiskond ja mõtteviis.
Kogumiku lühitutvustus
Peeter Koppel: “Raamat koondab endasse tekste, mis võivad olla ajatud näiteks investeerimistarkuse osas kui ka selliseid, mis on keerulises keskkonnas proovinud leida stsenaariume, mis võiks edasi saada. See väike raamat avab ühe finantsturgudesse kirglikult suhtuva keskealise mehe mõttemaailma, selle mõttemaailma arengut, vigu, naiivsust kui loodetavasti ka loogikast lähtuvat ettenägelikkust. See raamat võiks olla hea õhtune lugemine neile, keda huvitab majandus, investeerimine ning see, millised on päris seosed päris protsesside vahel. Surmtõsiselt seda võtta siiski ei maksa. Nagu elugi.”
Peeter Koppel on varahaldur, kes kommenteerib sageli Eesti meedias majandusteemasid, eriti finantsturgude käitumist ja seda mõjutavaid tegureid. Peeter töötas 15 aastat SEB pangas privaatpanganduse strateegina, alates 2023. aasta suvest on ta Redgate Wealth’i investeeringute valdkonna juht.
Esitlusel on raamat 10% soodsam.
Vaata mida muud Virus toimub