Kes Kus Sööb

Stereo Street Food

Toidutänav
Majaplaan
Avatud
E-K 11:00 - 21:00
R-L 11:00 - 23:00
P 11:00 - 21:00

Maailma parimad maitsed on pärit tänavalt

StereoStreetfood toob meieni elujõulised, innovatiivsed uue põlvkonna tänavamaitsed, inspireerituna eelkõige Lõuna-Ameerika traditsioonidest ja päranditest, kuid oleme inspireeritud ka teistest maailma tänavatoidu mekadest ning kasutame meie kohaliku põhjamaise looduse ande, luues maitseteküllase tänava fusiooni.
Ladina-Ameerika on väga mitmekesise maa-ala ja erinevate rahvuste köökide meka.
Kogu maailma moodne tänavatoidu emaks võib kindlasti lugeda just Ladina-Ameeriat, kus väga tugevalt näiteks Peruu köögis on esindatud ka teise tänavatoidumeka Aasia köögi mõjud.

Kohalikud vürtsid, ürdid ja kõikvõimalikud maitseained on need, mis teevad selle köögi unikaalseks ja annavad maailmale ainulaadsed kastmed, kreemid, püreed, mille põhjasid kasutatakse kogu maailma köökides.
Arepased, tamales, tortillad, tacod, mole, guacamole, chinichurri, chili, ceviche, aji, pebre…. see on vaid murdosa valikust, mida soovime tuua teieni.

Meie moto on luua linna südames asuvast Stereost kosmopoliitne kohtumispaik fookusega maitsemõnule ja stiilsele veininaudingule keskendudes naturaalsetele ja ökoloogiliselt puhastele vahuveinidele.
Hea ja põnev toit otse linnasüdames, olgu see siis ärilõuna, kohtumine sõpradega või pikk
ja imeline õhtusöök südaööni vaatega urbanistlikule pealinnale, just seda me pakume!
Meie võlusõnadeks on kiirus, funktsionaalsus ja täiuslikult autentsed maitsed koos kiirelt vahelduva menüüga.
Alates näpuvahele haaratavast oivalisest lõunapakkumisest kuni mitmekäigulise jagatava tänavagurmee naudinguni koos joogi paaritusega… see ongi Stereo.

Sama kiirelt nagu stereo vahendab meile heli ja värve, toome meie teieni maitsed ühelt ja teiselt kanalilt, mis kokku saades meie taldrikul moodustavad täiusliku sümfoonia.

Kõik meie toidud on loodud nii kohapeal nautimiseks kui ka kaasa ostmiseks.