Toidutänav
Majaplaan
Avatud
E-K 11:00 - 21:00
R-L 11:00 - 23:00
P 11:00 - 21:00

Üle kümne aasta tegutsenud MySushi restoran ootab külastajaid nüüd ka uudses Viru Keskuse toidutänava alal, kus saab rohkem aega veeta pere ja sõprade seltsis, sest tuleb vaid edastada tellimus kassasse ja valida endale meelepärane koht mõnusal istumisalal. Suvisel perioodil ootame oma külastajaid nautima head toitu ja mõnusat ilma ka päikselisel terrassil. Toidunaudingule loovad meeleolu veel meie esmaklassilised vesipiibud ja maitsvad kokteilid.

MySushi restoran on tänaseks kasvanud usaldusväärseks restoranide ketiks tänu meie kokkade armastusele töö ja toidu vastu. Restorani laialdasest tootevalikust leiab iga külastaja endale meelepärase, kõige värskemast toorainest valmistatud ning taskukohaste hindadega sushi ja poke-kausi! Samuti, on MySushi üha rohkem võtnud eesmärgiks valmistada roogasid, mis maitsevad nii veganitele kui ka taimetoidu armastajatele.

Igal argipäeval saab toidutänava külastaja nautida MySushi klientide seas populaarseks saanud ning väga mitmekülgse valikuga lõunapakkumisi.

Lisaks leiab MySushist ka laia valiku imelisi desserte. See on suurepärane koht kus nautida lisaks kosutavale sushile ka tassikest kvaliteetset kohvi ja suussulavat kooki!

Naudi seda kõike toidutänaval kohapeal või telli kaasa ja einesta seal kus parasjagu soovid!