Viru Keskus Logo
Kes Kus Sööb

Literaat Café

Literaat Café on Telliskivi kvartalis asuva Literaat Resto särtsakas sõsar, kes on ennast sisse seadnud otse keset südalinna Viru Keskuses. Literaat Café on elegantne, kiire ja ootab sind hommikust õhtuni.

Kas oled unistanud, et kesklinnas oleks üks kiire teenindusega lõunakoht, kus oleksid kerged ja maitsvad toidud ning mille õdus ja luksuslik interjöör paneks sind kasvõi pooleks tunniks unustama, et on argipäev?
Literaat Café on selline koht. Pakume sulle tervislikke ja maitsvaid hommikusööke, värskelt valminud salateid, vimkaga võileibu ja kohevaid saiakesi, omavalmistatud häid, klassikalisi pastasid ja suppe ning oivalist, lihtsalt suurepärast kohvi!

Rahva Raamatuga täiendame teineteist nagu hea raamat ja tass kuuma kohvi! Enne, pärast või raamatute ostmise ajal on end võimalik end selles uhiuues kohvikus tundideks mugavalt kohvitassi kõrvale raamatuid lugema unustada.

Tule söö meie juures hommikust.
Võta kiire lõuna koos hea kolleegiga.
Naudi õhtusööki hea veini ja parimate sõprade seltsis.
Ja kui tahad olla kahekesi… näiteks oma lemmikraamatuga, siis ka selleks leiad meie juures mõnusaid pesi ja üksi olemise kohti.