Viru Keskus Logo
1. korrus
Majaplaan

Uues Viru Keskuse Elisa esinduses on rohkelt uuendusi ja kõik on külastajale käe-jala juures ning lihtsasti kogetav. Varasemaga võrreldes on esinduses väljas senisest suurem ja rikkalikum tootevalik nutikelladest sülearvutiteni. Seadmed ei asu klaasi taga või kappides, vaid paiknevad müügisaali demolaual, kus kliendid saavad ise nendega tutvuda. Lisaks on väljas ka nutitelefonide tippklassi lipulaevad.
Elisa eesmärgiks on innustada inimesi elama põnevamat elu. Seda kontseptsiooni toetab heledates toonides müügisaal, ruumi täidavad erinevad digitaalsed ekraanid ja valgustust saab muuta vastavalt meeleolule. Ekraanidele kuvatakse klientidele pakkumisi ja tutvustavat infot toodete ja teenuste kohta. Lisaks on klientidele ka mugavad istumisalad, kus on mõnus jalga puhata.
Uuendusena on töölaua juures ka eraldi istekoht kliendile koos talle mõeldud personaalse ekraaniga. Tutvuda saab Elisa teenustega, nt Elisa Elamus, Elisa Raamat, Elisa Stage. Esmakordselt saab klient enne teenuse ostmist äpi sisuga ise tutvuda.
Elisa esindus pakub laiemat teenuste valikut ja nii on esinduse naabriks seadmete kiirhooldust ja seadistamist pakkuv Fonum. Nii saab esinduse töötaja suunata koheselt seadme hoolduse küsimusega kliendi professionaalide juurde.