Viru Keskus Logo
Kauplused

Decoration & Fleur lillepood

1. korrus
Majaplaan
Avatud
E-L 10:00 - 21:00
P 10:00 - 19.00

Decoration & Fleur on isikupärane lillesalong, mis alustas tegevust aastal 1994. Oleme lilleseadeid teinud ja erinevaid üritusi dekoreerinud aastakümneid, meie töö kõrghetkede hulka kuuluvad äärmiselt eriilmelised projektid, mis tihtipeale on toiminud ka Eesti visiitkaardina.
Pakume lisaks kõikidele igapäevastele lilleteenustele ka pulmade kujundamist ja peosaalide disaini, luues kordumatuid miljöösid suuremates ja väiksemates ruumides ning muutes interjööri tundmatuseni vastavalt peo teemale. Soovi korral anname head nõu ka aedade ja terrasside haljastuse teemal ning väikeaedade ja puhkealade kujundamise osas.
Erinevates disaini-valdkondades hangitud hindamatud kogemused leiavad rakendust lillepoe igapäevatöös, mistõttu saame pakkuda kliendile oluliselt professionaalsemat teenust. Üheks meie olulisimaks prioriteediks on personaalne teeninduskultuur, suur osa meie klientuurist on pikaajalised püsikliendid: on peresid, kes on meie kliendid juba teist või kolmandat põlvkonda.
Ärikliente teenindame lepingu alusel.
Tänaseks oleme kasvanud elustiili brändiks, mis pakub lisaks lilledele ja taimedele ka sisustustooteid ja stilisti teenust.
Decoration & Fleur on registreeritud kaubamärk.