Askona on Euroopa ja Aasia suurim madratsite ja unetoodete tootmise ja müügiga tegelev ettevõte. “Askona” on hea puhkuse tagatis: iga kolmas eurooplane magab “Askona” madratsil. Selle üheks põhjuseks on toodete range kvaliteedikontroll meie enda unelaboris, Ida-Euroopa ainukeses pehme mööbli testimise laboris, UCO poolt sertifitseeritud ja Euroopa standardite järgi testitud.
Maailmakuulsad hotelliketid nagu Hilton, Radisson SAS, Marriott ja teised usaldavad oma kliendid meie seltskonda magama.
Ettevõtte “Askona” tooted on korduvalt pälvinud kõrgeimaid auhindu erinevatel nominatsioonidel ja konkurssidel: “Kõrgete tarbijaomaduste eest”, “Tootmise ja valmistatud toodete keskkonnasõbralikkuse eest”, “Täiustatud tehnoloogiate aktiivse kasutuselevõtu eest unetoodete tootmises”
2021. aasta novembris sisenes Askona Hilding Andersi koosseisus Eesti turule.
Askona salongist leiate kõik, mida oma ideaalsesse magamistuppa vajate: madratsid, kaitsemadratsikatted, lai valik voodeid, diivaneid, tugitoole, patju, tekke, voodipesu, valgusteid, nutikaid vidinaid nagu kodused masseerijad ja massaažitoolid, aksessuaarid , kaubad lastele (lastemadratsid, padjad, tekid, voodipesu).
Salongi sissepääs asub Viru Keskuse esimesel korrusel Postimaja vastas Viru Keskuse peasissepääsu kõrval.

Kauplus on avatud E – L 10.00 – 20.00.