Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Veelgi rohkem mugavust – hoiukapid nüüd kahes kohas

11.06.2024

Nüüdsest on Viru Keskuse klientidel veelgi mugavam oma ostusid sooritada või kasvõi südalinnas end mugavalt tunda. Alates maikuu keskpaigast leiab Viru Keskuse külastaja oma isiklike asjade hoiustamiseks hoiukapid suisa kahes kohas – keskuse nullkorrusel Laikmaa t sissepääsu juures ja II korrusel.

Uued hoiukapid teeb eriliseks asjaolu, et kliendi poolt valitud aja jooksul saab klient kapi ust avada ja sulgeda korduvalt, nii mitu korda, kui ta seda soovib. See lisab mugavust meie keskuse külastajatele, kes saab ostlemise vahepeal oma kotid kiiresti ja mugavalt hoiukappi asetada ning ise kergelt ja mugavalt avastamist jätkata. Samuti külmematel kuudel, mil õues viibimiseks vaja sooje riideid, saavad keskuse külastajad need nüüd kiiresti ja mugavalt hoiukappi asetada, et keskuses kergelt ja mugavalt oma asjatoimetusi toimetada.  

Mõeldud on ka turistidele, sest suurematesse hoiukappidesse mahuvad lahedalt ära ka suuremad reisikohvrid.

Hoiukapid on varustatud ekraani, makselahenduse ja QR-koodi skanneriga ning teenuse eest saab tasuda pangakaardiga. Hoiukapi automaatteenus on saadaval neljas keeles (eesti-, soome-, inglise- ja rootsi keel).

Uued automaadid paiknevad Viru Keskuses kahes asukohas – null-korrusel A. Laikmaa tänava sissepääsu juures liftide vastas ja teisel korrusel Ballzy kaupluse kõrval väikeses koridoris. 

Hoiukappe on kahes mõõdus:

L (34 cm x 44 cm x 60 cm) 

XL (34 cm x 90 cm x 60 cm ) 

Väiksemas mõõdus kapi hind on 1 eurot tund ja suurema kapi hind 2 eurot tund. Iga alustatud ületunni eest lisandub ühe tunni tasu.

Head kasutamist!

Kõik uudised