Leia oma ilujõud Ilusfäärist

Leia põnevad ilumuutused, hoolitsused ja ilujõud Ilusfääris. Ilusfäär on mugavaim ilu-, tervise-  ja heaolukeskus linna südames, kuhu pääsed vaevata jala või autoga, parkides teenusepakkujatest vaid mõne meetri kaugusel. Ilusfäär ühendab terviseteenused nagu eriarstid ja hambaravi, spordiklubi ning iluteenused nagu juuksur, küünesalong ja esteetilise meditsiini protseduurid. Kõik koos ühel korrusel, võimaldades mugavalt ühildada erinevate Eesti parimate teenusepakkujate külastusi seitsmel päeval nädalas ning ka õhtuti.

Confido Esteetika kliinik

Terve elu ilus

Confido Esteetika ja laserravi kliinik pakub laia valikut protseduure, mis aitavad toetada ja säilitada igaühe loomulikku ilu ja sära. Meie juures töötavad pikaajalise kogemusega laserravi ja esteetilise meditsiini õed, arstid ja kosmeetikud.

Confido Esteetika ja laserravi kliiniku teenustevalikust leiab teenuseid näole, kehale ning juustele:

  • Happekoorimised
  • Aparaatsed näohooldused ja lõõgastavad näohooldused
  • Laserprotseduurid näole (IPL, karbonpiiling jm)
  • Süsteprotseduurid (botuliinisüstid, täitesüstid, muud ilusüstid)
  • Laserepilatsioon
  • Tätoveeringute- ja püsimeigi eemaldamine
  • Krüolipolüüs
  • Lööklaineteraapia
  • Elektromagneetiline lihaste stimulatsioon
  • Massaaž

Meie jaoks on oluline klientide turvalisus ja teenuste kvaliteet. Oleme valinud enda kliinikusse kvaliteetsed seadmed, kosmeetika brändid ja preparaadid ning meie personal täiendab end pidevalt, et olla kursis kõige uuemate tehnikate, uuringute ja trendidega.

Confido Kiirkliinik

Sinu tervise partner erinevates terviseküsimustes

Confido – Sinu tervemalt elatud elu heaksConfido on pühendunud tervise ja heaolu hoiule, et aidata oma klientidel elada võimalikult kaua terve ja õnnelikuna.

Confido kiirkliinik pakub laias valikus esmaseid terviseteenuseid ja arstiabi. Pöörduda saab nii haigussümptomite tekkimisel kui ka ennetavaks tervisekontrolliks, vaktsineerimiseks, analüüsideks, uuringuteks või protseduurideks, aga ka erinevate tervisetõendite väljastamiseks.Patsientidega tegelevad kogenud arstid ja õed, kes saavad vajadusel suunata täiendavatele uuringutele või eriarsti vastuvõtule.

Confido Viru Keskuse kiirkliinik on avatud seitsmel päeval nädalas ja õhtuti.

Hambakliinik 360Dental

Nõuannetest parima tulemuseni – kõik Sinu naeratuse nimel

Hambakliinikus 360 Dental ootavad teid hubane ooteala ja kolm kaasaegselt varustatud kabinetti ning meie arstide tööstaaž on kõigil üle 20 aasta. Teostame mitmesuguseid raviprotseduure, pakkudes täiskasvanute ja laste hambaravi, esmaabi, kirurgilisi ja implantoloogilisi lahendusi, tarkusehammaste eemaldamist ning proteesimist. Ortodontia valdkonnas pakume “Hambad ritta” lahendusi ja Ordoline kaperavi.

Hammaste sügavpuhastust teostavad meie kaks hügienisti. Teenuse “air-flow” ehk pärlsoodapesuga eemaldatakse kergemad ladestused ja pigmendid hammaste pindadelt. Tugevamate ladestuste korral kasutatakse ultraheli- ja käsiinstrumente. Lisaks kasutame Fläsh valgendussüsteemi ja selle toetavaid tooteid.

Loomulikult on võimalus teostada kõiki röntgenülesvõtteid: suusisene, OPTG, ala- ja ülalõua ülesvõte, 3D ja tsefalograafülesvõtted ehk koljuülesvõte. Patsiente juhendavad meie koostöövalmid administraatorid.

MAKE YOUR ID juuksurisalong

Mitte lihtsalt juuksurisalong, vaid filosoofia ja pidev uute stiilide otsing


MAKE YOUR ID pakub juuksuriteenuseid aastast 2008. Brändi loojad on tipp-juuksurid Igor Zaharov ja Denis Kovalenko. Kliendid hindavad MAKE YOUR ID puhul professionaalsust, loomingulisust ja erilist personaalset tähelepanu, mida igale kliendile osutatakse. Meie eesmärk on lihtne – kinkida inimestele ilu, rõõmu ja harmooniat.

Meie juures leiad laia valiku juuksuriteenuseid alates juukselõikusest, värvimisest lõpetades täieliku stiilimuutusega. Pakume nii naiste, meeste kui laste juukselõikusi; värvimist; keemilise loki ja sirgendamise võimalust, pidulikumale üritusele minnes soengu valmistamise teenust, samuti juuste ravi ja hooldust. Näiteks juuste biolamineerimist, see on ammoniaagivaba värvimine, mis helendab juukseid ja lisab sära ning on kuni 4 nädala vältel juukseid kaitsva funktsiooniga. Kuid MAKE YOUR ID valikus on veel teisigi intensiivseid juuksehoolduseid, näiteks aminohappe hooldus või eriliste toimetega omega-9 ja nioksiin hooldus, kõigi toime avaldub peanahast juukseotsteni.

MyFitness spordiklubi

Parem elu läbi aktiivse liikumise

Spordiklubi MyFitness Viru asub linna südames Viru Keskuse 4., 5. ja 6. korrusel. Klubisse sissepääs ja teeninduslett asuvad Viru Keskuse 4. korrusel.

Meie missioon on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise. Pakume oma klientidele võimalust külastada jõusaali koos kardiopargi, vabade raskuste ja venitusalaga ning mitmekülgset rühmatreeningute valikut. Klubis on avatud ka spetsiaalne välijõusaal ning Fusion Pilates stuudio. Pakume lisaks ka personaalset nõustamist, personaaltreenereid ja individuaalse treeningkava koostamise võimalust. Meie kogenud ja professionaalsed treenerid aitavad sul saavutada oma eesmärke ning liikuda parema versioonini iseendast.

NailSpa küünesalong

Kõik Sinu küünte jaoks

NailSpa on Eesti suurim ja modernseim maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud salong. Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit. Töötame rahvusvaheliselt tuntud brändide OPI ja ProNails toodetega, mis on vastupidavad ja turvalised nii kliendi, kui teenuseosutaja jaoks. Kokku saab meie juurees valida rohkem kui 500 laki värvitooni hulgast.

Uue populaarse teenusena toob NailSpa välja bFlex küünehoolduse, mis ühendab endas geelküüne vastupidavuse ja tavamaniküüri kiiruse, tagades kauni naturaalset tooni ja hoolitsetud küüne välimuse pikaks ajaks.

Ainukese salongina Eestis pakume oma klientidele võimalust tellida klassikalist maniküüri ja pediküüri samaaegselt. Vaid pooleteisetunnise nauditava ja lõõgastava hoolitsuse tulemusel lahkute meie juurest veelgi kaunimana. Pakume aja kokkuhoidu lisaks ka maniküüri ja pediküüri ajal kulmude kujundamise ja ripsmete värvimise näol.


NailSpa hea asukoht Viru Keskuses tagab, et meie juurest on mugav läbi astuda kas enne tööpäeva või siis õhtul, et lõõgastuda päevapingetest ja ühtlasi hoolitseda oma käte ja jalgade eest. NailSpa’s töötavad oma ala professionaalid, kes on enne tööle asumist läbinud põhjaliku lisakoolituse selleks, et pakkuda parimat teenindust. Just täpselt sellist, millisest oleme ise pikalt unistanud.

Niine Nahakliinik

Suurima kogemusega naha tervise kliinik

Niine Nahakliinikul on on aastatepikkune kogemus nahaprobleemide ennetamisel ja ravil.  Niine Nahakliiniku töötajaskond koosneb meditsiinilise haridusega ekspertidest, kes on Eestis ja Euroopas tunnustatud nahaarstid ning onkoloogid. Ka esteetika valdkonnas saab kõige kvaliteetsemat ja turvalisemat teenust pakkuda meditsiinilise hariduse ning kogemusega personal. Niine kliiniku Viru Keskuse esinduses kontrollitakse sünnimärke, ravitakse lihtsamaid nahahaiguseid, nagu papilloomid ja soolatüükad, ning tehakse esteetilisi iluprotseduure. 

Kliiniku iluteenuste portfellis on lai valik nii kaasaegsetest mitte- ja väheinvasiivsetest meetoditest (kosmeetiline ravi, fotonoorendus, täitesüstid). 

Niine Nahakliiniku missiooniks on tagada melanoomi ja nahavähi varajane avastamine ja kiire asjakohane ravi. Lisaks melanoomi ja nahavähile diagnoosime ja ravime teisi nahahaigusi, allergiaid ning sugulisel teel levivaid haigusi.

Ilusfääris käis ilujanu kustutamas ka saade Hooaeg. Vaata, millist ilujõudu nad meie juurest ammutasid:

Saatelõik I, saatelõik II.