vk-keskusest-header-2

VIRU KESKUSEST

Viru Keskuse uksed on avatud
E - P kella 8.00 - 21.00
Kauplused ja teeninduskohad
E - P kella 9.00 - 21.00
Kaubamaja Toidumaailm
E - P kella 9.00 - 22.00

 

 

 

 

Viru Keskus

 

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu – ja meelelahutuskeskus ning on pärjatud 2019. aasta sügisel LEED O & M (Leadership in Energy and Environmental Design) platinumsertifikaadiga olemasoleva ehitise opereerimise ja haldamise eest. Keskuse avamine tõi Viru Keskusele 2004. aastal “Aasta Arendusprojekti” tiitli ning 2004. ja 2006. aastal pälvis Viru Keskus tiitlid “Aasta Kaubandustegu” ja “Aasta Teenindustegu”.

Viru Keskuse turundus – ja reklaamitegevus on pärjatud kokku 38 auhinnaga (neist 16 kulda). Viru Keskus pälvis 2018 tiitlid “Aasta Klient” ning “Aasta Muusikasõbralikem Ettevõte”.

Viru Keskus, kui linna parim moekeskus asub Tallinna südames, otse Unesco maailmapärandi nimekirjas oleva vanalinna külje all. See on linlik täiskasvanute maailm, kust leiab lisaks parimale moekaupade kooslusele Baltimaade suurima ilu – ja ehete piirkonna, Eesti suurima ning Londoni raamatumessil maailma nelja parima raamatupoe hulka loetud raamatukaupluse Rahva Raamatu, 15 kohvikut ja restorani, moodsa spordiklubi, palju vajalikke teenuseid, südalinna soodsaima parkimismaja, nutiparkla jalgratastele, linnaliinide bussiterminali ning lugematul hulgal kvaliteetseid moe – ja kultuurisündmusi.

Kokku mahutab 2004. aasta kevadel avatud ning 2014. aasta sügisel uue välisilme, siselahenduse ning uuendatud kaupluste koosluse saanud moekeskus 109 kauplust ja teeninduskohta.

Aitäh kõigile ostlejatele ja külastajatele!
Olete alati palavalt oodatud.

 

LEED