Toggle navigation
vk-keskusest-header-2

VIRU KESKUSEST

Juulis ja augustis
Keskuse kauplused ja toidukohad on avatud
E - P kella 10.00 - 21.00
Kaubamaja Toidumaailm
E - P kella 9.00 - 21.00
Apotheka apteek
E - P kella 9.00 - 21.00

20. augustil

on keskus avatud tavapärastel aegadel v.a. Laikmaa tänava ärid, mis on avatud 10.00-17.00.

 

 

 

Viru Keskus

 

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu – ja meelelahutuskeskus ning armastatuim moekeskus. Mood elab siin.

Viru Keskus on pärjatud 2015. aasta sõgisel LEED O&M (Leadership in Energy and Environmental Design)n Hõbe sertifikaadiga ning 2019. aasta sügisel LEED O & M (Leadership in Energy and Environmental Design) Platinum sertifikaadiga olemasoleva ehitise opereerimise ja haldamise eest. Keskuse avamine tõi Viru Keskusele 2004. aastal “Aasta Arendusprojekti” tiitli ning 2004. ja 2006. aastal pälvis Viru Keskus tiitlid “Aasta Kaubandustegu” ja “Aasta Teenindustegu”.

Viru Keskuse turundus – ja reklaamitegevus on pärjatud kokku 38 auhinnaga (neist 16 kulda). Viru Keskus pälvis 2018 tiitlid “Aasta Klient” ning “Aasta Muusikasõbralikem Ettevõte”.

Viru Keskus, kui linna parim moekeskus asub Tallinna südames, otse Unesco maailmapärandi nimekirjas oleva vanalinna külje all. See on linlik täiskasvanute maailm, kust leiab lisaks parimale moekaupade kooslusele Baltimaade suurima ilu – ja ehete piirkonna, Eesti suurima ning Londoni raamatumessil maailma nelja parima raamatupoe hulka loetud raamatukaupluse Rahva Raamatu, 15 kohvikut ja restorani, moodsa spordiklubi, palju vajalikke teenuseid, südalinna soodsaima parkimismaja, nutiparkla jalgratastele, linnaliinide bussiterminali ning lugematul hulgal kvaliteetseid moe – ja kultuurisündmusi.

Kokku mahutab 2004. aasta kevadel avatud ning 2014. aasta sügisel uue välisilme, siselahenduse ning uuendatud kaupluste koosluse saanud moekeskus 109 kauplust ja teeninduskohta.

 

Aitäh kõigile ostlejatele ja külastajatele!
Olete alati palavalt oodatud.