Kauplused
E-L 10-21, P 10-19

Toidumaailm E-P 9-22

Apteek E-L 9-21, P 9-19

Toidutänav E-N 11-21, R-L 11-22, P 11-20

Kauplused
E-L 10-21, P 10-19

Toidumaailm E-P 9-22

Apteek E-L 9-21, P 9-19

Toidutänav E-N 11-21, R-L 11-22, P 11-20

P
177
Vabu parkimiskohti

Alpaka

II korrus
/
Koge kõige soojemaid emotsioone ja looduslähedase materjali pehmet paitust läbi Alpaka toodete.
Oleme 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis toodab alpakade nahast ja villast kordumatuid ning kõrge kvaliteediga moe- ja sisustuskollektsioone. Alustades ajatu lõigetega kudumitest ja lõpetades pleedidega, mis annavad sooja ka kõige külmemal perioodil. Alpaka disaine ilmestab traditsiooni ja moodsa elustiili ainulaadne sümbioos.
Maailm on üleküllastunud lühikese elueaga toodetest, mille ainsaks eesmärgiks on rahuldada koheselt mööduvaid väikeseid kiusatusi. Selle tasakaalustuseks soovime oma loominguga pakkuda kustumatuid hetki, mis jäävad meelde erakordsete ja imelistena. Kõigis oma tegemistes juhindume kolmest põhiväärtusest – emotsionaalne side, lummav disain ja meelihaarav luksus.

Meie jaoks tähendab luksus oskust võtta aeg maha ja nautida külluslikke esemeid, mis väljendavad sinu isikupära. See tähendab oskust hinnata kvaliteeti ja rikkalikku materjali ning tunda rõõmu elu igast hetkest.
Luba endale killuke ALPAKA looduslikku soojust ning ilu, mis kannab endas tuhandete aastate taguseid traditsioone. Iidne meistrikunst ja tänapäevane disainikeel koostöös loovad hetki ja paiku, milles tunned end turvaliselt ja hoituna. Alpaka toodetega naudid külluslikku luksust teades, et sinu nauding on eetiline ja jätkusuutlik.
ALPAKA hüpikpood asub Viru Keskuse II korrusel.