Uksed 08 – 21

Poed 10 – 21

Toidumaailm 09-22

Apteek 09-21

Uksed 08 – 21
Poed 10 – 21
Toidumaailm 09-22
Apteek 09-21

Sangar

II korrus
Majaplaan

Sangari ajalugu algab 1956. aastast, mil Eestisse loodi meie piirkonna eesrindlikuim särgivabrik. Läbi selle pika teekonna oleme suutnud käia ajaga kaasas ja võitnud klientide usalduse.
Tänaseni loome ja disainime Sangari särgid Eestis. Just nii saame olla kindlad, et särk vastab kõrgele kvaliteeditasemele, mida Sa õigustatult ootad. Õmbleme särgid parimaist kangaist, mille koostises domineerib naturaalne puuvill. Paljud kangad ning suurima hoolega valitud nööbid ja niidid pärinevad Euroopast. Särkide disainis on luksuslikku elegantsi, väljapeetud stiili, enesekindlust ja maitsekat mängulisust. Sangari särki kandes ei pea sa ennast tõestama.
Tõeliselt hea särk algab suurepärasest toorainest. Puuvill peab olema pikakiuline, sest vaid sellest saab kududa peenekoelise kanga, mis peab kaua vastu, istub suurepäraselt ja laseb kehal hingata. Hea särgi õmblused on tihedad, nii et ühele särgile võib kuluda 10.000 pistet. Ühtlased kraenurgad, täiuslikud nööpaugud ja lisa niidikeeruga kinnitatud nööbid - just sellest tunned ära Sangari triiksärgi.