Uksed 8-21

Kauplused 10-21

Toidumaailm 9-22

Apteek 9-21

Uksed 8-21

Kauplused 10-21

Toidumaailm 9-22

Apteek 9-21

P
308
Vabu parkimiskohti

NailSpa

IV korrus
Majaplaan

Vabandame, oleme ajutiselt suletud! Avame varsti uuenenud ilu-ja heaolu korrusel!

NailSpa on Eesti suurim ja modernseim maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud salongide kett. NailSpa´s töötavad oma ala professionaalid, kes on enne tööle asumist läbinud põhjaliku lisakoolituse selleks, et pakkuda parimat teenindust.

NailSpa salongis on kasutusel O.P.I, Alessandro ja ProNails tooted

Kunstküüntega seotud hoolitsuste tegemiseks oleme valinud Belgia tootja ProNails sarja. ProNails on rahvusvaheline bränd, mis on spetsialiseerunud käte ja jalgade hoolduseks mõeldud toodetele. Lisaks professionaalseks kasutamiseks mõeldud toodetele pakutakse ka kodukasutaja sarja klientidele, kes hoolivad oma välimusest. ProNails tooted on müügil ainult spetsiaalsetes salongides, tavakauplustest kahjuks neid ei leia.

Ainukese salongina Eestis pakume oma klientidele võimalust tellida maniküüri ja pediküüri samaaegselt. Vaid tunniajase nauditava ja lõõgastava hoolitsuse tulemusel lahkute meie juurest veelgi kaunimana.

Meie hoolitsused ei piirdu ainult käte ja jalgadega seotud teenustega. Silmad on hinge peegel, seega kujundame Teile soovi korral kaunid kulmud ja värvime ripsmed, et pilk oleks veelgi kütkestavam ja soovi korral teeme päeva- või õhtumeiki.

Oleme avatud E-P kell 9.00-21.00

KOHTUMISENI!