Uksed 9-21

Kauplused 10-21

Toidumaailm 9-22

Apteek 9-21

p
Vabu parkimiskohti
314/423
Uksed 9-21
Kauplused 10-21
Toidumaailm 9-22
Apteek 9-21
p
Vabu parkimiskohti
314/423

Monton

II korrus
Majaplaan

Monton on Eesti juhtiv moebränd, mis pakub stiilseid ja praktilisi riideid, mida on lihtne hooldada ja kombineerida. Brändi keskmeks on smart-casual look, mida iseloomustab ajatu disain, omanäoline stiil, moodsad lõiked ja usaldusväärne kvaliteet. Kollektsiooni loomisel lähtutakse hooajalisusest, kliendi igapäevastest vajadustest ning rõivaste sobivusest erinevatele kehatüüpidele.

Montoni tõlgendused maailmamoest annavad võimaluse olla isikupärane nii tööl kui ka vabal ajal. Maitsekalt, kuid alati väikese kiiksuga. Disainikeeles kohtuvad kaks vastandlikku poolust – põhjamaine puudutus ja slaavi särts. Selline unikaalsus saavutatakse mänguliste detailidega, mis on esindatud nii mustrites kui ka lõigetes. Lisaks üllatab Monton oma klienti erikollektsioonidega, mis on inspireeritud kolme Balti riigi lugudest.

Montoni disainitiimi kuuluvad neli andekat moeloojat, kes annavad oma panuse meie hooajalistesse kollektsioonidesse, lisades harmoonilise terviku saavutamiseks ka enda personaalse puudutuse.