viru-kohvikud-2

KOHVIKUD& RESTORANID

Cafe Lyon

Cafe Lyon

Prantsusepärane restoran ja kohvik sissepääsuga Tammsaare pargi poolt. Avatud varahommikust hilisõhtuni ja kostitab nii a’la carte menüü, lõunapakkumiste kui ka kondiitritoodete ning maitsva rüüpega. Kuuldavasti asuvad just siin linna parimad ekleerid ja makroonid.
Tulge proovima!
Lahtiolekuajad E-N 8.30-23, R 8.30-24, L 11-24, P 11-22

Cafe MORE

Cafe MORE

Rahva Raamatu neljandal korrusel asub tunnustatud Angeelika Kangi loodud kohvik, kust leiab Viru Keskuse 2015. aastal parima cappuccino tiitli pälvinud kohvi, lugematul arvul hõrke kondiitritooteid, lõunapakkumisi ja toekamat kehakinnitust.

Caffeine

Caffeine

Viru Keskuse teisel korrusel, otse Narva mnt nurgal asuva sissepääsu kohal, asub kohvisõprade paradiis. Kõik Caffeine kohvijoogid valmivad ainult värskelt röstitud kohviubadest, mida röstitakse Caffeine enda röstikojas Leedus, spetsialisti poolt käsitsi ja väikeste koguste kaupa.

Chopsticks

Chopsticks

Chopsticks on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga kiirtoidurestoran. Eesti restoranide turul oleme tegutsenud juba üle kümne aasta ning Chopsticksi toidud valmivad kogenud Aasia kokkade käe all wok-pannil.
Kõik Chopsticksi toidud valmistatakse kohapeal värskest toorainest. Meilt leiate mitmekülgse valiku maitsvaid taimetoite ja erinevaid lihatoite nii mahedamates kui teravamates versioonides. Meie pearoogade portsjonid on piisavalt suured, sobides jagamiseks ka kahe inimese vahel.
Chopsticksi roogade hinnad on väga mõistlikud ja igapäevaselt leiate meilt ka soodsaid päevapakkumisi.

Coffee In & Yo! jogurtikohvik

Coffee In & Yo! jogurtikohvik

Lugematu hulk erinevaid kohvijooke ja külmutatud jogurtit. Kohvikud asuvad nii esimesel kui ka teisel korrusel ja ka bussiterminalis.

Coffee IN Lounge

Coffee IN Lounge

Lugematu hulk erinevaid kohvijooke ja külmutatud jogurtit. Kohvikud asuvad nii esimesel kui ka teisel korrusel ja ka bussiterminalis.

Gustav Gastro Cafe

Gustav Gastro Cafe

Rahva Raamatu kolmandal korrusel avati 2016. suve alguses Joel Ostrati gurmeekooslusesse kuuluv järjekordne kohvik. Menüü on rikkalik ja põnev, sobivat kehakinnitust, maitsvaid kooke ja jooke leiab siit igale maitsele.

Hesburger

Hesburger

Kiirtoidu restoran: hamburgerid, friikartulid, salatid, kastmed, magustoidud, karastusjoogid ja kuumad joogid. HESBURGER - Põhjamaade suurim kiirsöögikett.
Lahtiolekuajad P-N 9-23 R-L 9-06

Ice Cafe

Ice Cafe

Kaneel Pagaripood

Kaneel Pagaripood

Bussiterminali tunnelipoolses otsas asub Pagaripood Kaneel.

Kaneel on küll väike aga selle eest võimekas ja taskukohane. Igapäevaselt on Kaneelis pakkumises vähemalt 20 erisorti kohapeal värskelt küpsetatud pagaritoodet ning lisaks veel suurepärased Belgia ja Prantsuse päritolu sõõrikud.

Et veel parem oleks, pakub Kaneel head kohvi ja mõnusat teevalikut. Mõned külmad joogid on ka.
Kaneel küpsetab enamiku pagaritoodetest kohapeal. Meie käsutuses on kvaliteetne ahi, mis annab toodetele selle õige maitse.

Kaneeli leidmine on imelihtne, tuleb vaid oma nina järgida.
Tulles tunneli poolt on Kaneel kohe paremat kätt. Viru Keskuse poolt lähenedes on Kaneel vasakul, bussiterminali lõpus.

Kaneel on avatud
E-R 06.30-22.00
L-P 08.00-22.00

Kaubamaja Naistemaailma Amps

Kaubamaja Naistemaailma Amps

Kaubamaja Naistemaailmas teisel korrusel asuv kohvik & restoran, kus saab jalga puhates kohvi nautida ning keha kinnitada. Iga päev leiab siit ka lõunapakkumisi.

Little India

Little India

India roogasid pakkuva hubase interjööriga Little India restorianitoidud valmivad kogenud India kokkade käe all. Klassikalisest India köögist inspireerituna leiate meilt mitmekülgse valiku isuäratavaid taimetoite ja erinevaid lihatoite ning loomulikult on meie köögi südameks traditsiooniline India tandoori saviahi.
Little India roogade hinnad on väga mõistlikud ja igapäevaselt leiate meilt ka soodsaid päevapakkumisi. Ootame kõiki maitserännakule!

Nord Coffee

Nord Coffee

Põhjamaiselt modernse kujundusega Nord Coffee pakub Viru Keskuses ainsana maailma kohvibrändide tippu kuuluvat Illy kohvijooke, mille valik on rikkalik ja maitse unikaalne. Illy kohv koosneb üheksa eri maa ubadest, selle maitses harmoneeruvad šokolaadi- ja puuviljanüansid.
Lisaks kohvile on menüüs lai valik ahvatlevaid võileibu, saiakesi, tervislikke smuutisid ning värskeid salateid ja mahlu. Müüme ka Kalamaja Pagarite torte, mis ei jäta külmaks ühtegi magusasõpra.

Värskelt renoveeritud kohvikus on ka mugav lounge'i ala, mis sobib idealselt vaiksemat laadi vestlusteks ning kiireteks ärikohtumisteks.
Tulge uudistama ja kohvi nautima!

Reval Cafe

Reval Cafe

Teisel korrusel asuv kohvi ja nautlemise koht. Reval Cafe’s pakutav espresso pälvis 2015. aastal Viru Keskuses korraldatud kohvikonkursil esimese koha.

Reval Gelato

Reval Gelato

Eestis valmistatud ehe itaalia jäätis aastast 2015.


Itaalia keeles tähendab "gelato" lihtsalt jäätist. Meie jaoks tähendab see midagi erilist. Itaalia traditsioone austades on Reval Gelato valmistatud käsitsi naturaalseid tooraineid kasutades. Kreemjas Reval Gelato pakatab ehtsatest maitsetest ja aroomidest, sisaldades tavalisest jäätisest palju vähem rasva.
Lisaks sellele pakume selgelt maailma kõige paremat teenindust! Tule proovima, asume Viru Keskuses teisel korrusel.

Robert's Coffee

Robert's Coffee

Robert's Coffee on 1987. aastal Soomes loodud pereettevõte, mis keskendub värskelt röstitud ubadest tehtud esmaklassiliste kohvijookide müügile. Lisaks erinevate kohvijookide, teede ja kakao kohapeal nautimisele saab lemmikteed või -kohviuba meilt ka kaasa osta.

Sushi Shop

Sushi Shop

Pisikesest ent võimsast sushipoest leiab kvaliteetset ja laia valikut rulle, sushit, traditsioonilist ja uudset. Telli ette või kohapeal – kõik on võimalik!
Ideaalne asukoht Toidumaailma kõrval Viru Keskuse 0 korrusel annab võimaluse toidupoes seni vajalikke oste sooritada, kuni sushimeistrid Sulle värskeimast toorainest ülimaitsvat tellimust täidavad.